Jäähall

Jäähall

Jeti jäähall

Jeti jäähall on unikaalne ehitis kogu Balti regioonis ja põhjamaades. Kunagisse Dvigateli hiiglaslikku tootmishoonesse, mis valmistas pärast Teist maailmasõda salastatud seadmeid NSVLi aatomi-, kosmose- ja keemiatööstusele, on loodud kaks täismõõdus hokiväljakut koos spetsiaalsete curling’u-radadega.

Jeti jäähall avas oma uksed 2000. aastal. Sümboolse avalöögina lennutas litri jääle tuntud hokilegend, Stanley Cupi viiekordne võitja Jari Kurri.

Halli kompleksi kuuluvad peale väljakute ka korralikud riietusruumid, moodne eesruumiga saun, uisulaenutus.

Tööstuslikus keskkonnas asuv Jeti jäähall võlub oma eksootilisuse ja ajaloolise autentsusega, eristudes selgelt kõikidest teistest lähematest ja kaugematest piiritagustest uisuväljakutest ja jäähallidest. Kui otsid spordirõõmu kõrvale põneva ajalooga unikaalset keskkonda, oled õiges kohas!

 

Saun

saun

Saun

Oleme uhked oma renoveeritud sauna üle, mis on omandanud täiesti uue ja ajakohase ilme. Saun koos eesruumiga sobib ideaalselt hokiürituse või lihtsalt mõnusa saunaõhtu korraldamiseks.

Saun on olnud eestlaste kultuuris juba ajalooliselt tähtsal kohal. Seepärast oleme muutnud selle nii funktsionaalseks ja hubaseks kui võimalik – siin saab aja maha võtta ning rammestuse korralikult kontidest välja puhata!

Sauna ja selle eesruumi on võimalik rentida eraldi. Eesruum mahutab kuni 30 inimest. Kui soovid juurde tellida suupisteid ja jooke, siis palun anna teada.